SEZON WYSTAWOWY 2016

AURIKA VALUER FCI

NEW YEAR SHOW NITRA 16.01.2016

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN TIBOR HAVELKA (SK)

- lokata I, ocena doskonała, CAC, Res.CACIB

 

WINTER SHOW NITRA 17.01.2016

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN GUNIS MIROSLAV (SK)

- lokata III, ocena doskonała

 

INTERNATIONAL DOG SHOW THESSALONIKI GRECJA 10.09.2016

KLASA CHAMPIONÓW / SEDZIOWAŁ PAN ERUSALIMSKIY EVGENY (RU)

- lokata I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB

 

NATIONAL DOG SHOW THESSALONIKI GRECJA 10.09.2016

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN CHRISTODOULOU DEMETRIS (CY)

- lokata I, ocena doskonała, CAC, BOB

 

SPECJALTIES IN GROUPS 2-3-9 THESSALONIKI GRECJA 11.09.2016

KLASA CHAMPIONOW / SEDZIOWAŁ PAN NEOFYTOU ERODOTOS (CY)

- lokata I, ocena doskonała, CAC, BOB

CHAMPION GRECII

 

 

 

 


GALAKTYKA VEKTRA RADOSNA TAJGOLANDIA

XIV ZIMOWA KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH LUBIN 24.01.2016

KLASA POŚREDNIA / SĘDZIOWAŁ PAN PIOTR KRÓL (PL)

- lokata I, ocena doskonała, CWC

 

LESZNO 29.02.2016

XX JUBILEUSZOWA WYSTAWA CHAMPION OF CHAMPION'S

KLASA POŚREDNIA / SĘDZIOWAŁA PANI RAMUNE KAZLAUSKAITE (LT)

- lokata I, ocena doskonała, CWC, Zwycięzca Płci Przeciwnej, BOS

 

INTERNATIONAL DOG SHOW ASENVGRAD BULGARIA 07.09.2016

KLASA POSREDNIA /SĘDZIOWAŁ PAN ANTONIO MRACEVIC (MONTENEGRO)

- lokata i, CAC, CACIB, BOB

 

INTERNATIONAL DOG SHOW ASENVGRAD BUŁGARIA 08.09.2016

KLASA POSREDNIA / SĘDZIOWAŁ PAN GEOGI HRISTOZOV (BG)

- lokata I, ocena doskonała, CAC, R.CACIB

CHAMPION BUŁGARII

 

X INTERNATIONAL DOG SHOW LESKOVAC SERBIA 18.09.2016

KLASA CHAMPIONÓW / SEDZIOWAL PAN PREDRAG GVOZDENOVIC (SR)

- lokata I, ocena doskonala, CAC, CACIB, BOB

CHAMPION SERBII

 

 

 

 


 


 

 

SEZON WYSTAWOWY 2015

AURIKA VALUER FCI

XXXIV WYSTAWA PSÓW RASOWYCH OPOLE, 25-26.04.2015

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN ANDRZEJ KOT (PL)

- lokata I, ocena doskonała, Najlepsza Dorosla Suka, Zwyciezca Płci Przeciwnej, CWC, CACIB,BOS

 

MIEDZYNARODOWA WYSTAWA PSOW RASOWYCH "PRESTIGE" LESZNO 30-31.05.2015

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN PETR REHANEK (CZ)

- lokata I, ocena doskonała, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy, CWC, CACIB,BOB

 

DOG EXPO NITRA 2015, GRAND PRIX SLOVAKIA 06.06.2015

KLASA CHAMPIONÓW /  SĘDZIOWAŁ OLIVIERA RUI (PT)

- lokata I, ocena doskonała, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej,CWC, CACIB, BOS

GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2015

 

DOG EXPO NITRA 2015, DERBY WINNER SHOW 07.06.2015

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN LUSCOTT JEFF (UK)

- lokata I, ocena doskonala, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzcz Płci Przeciwnej, CWC, CACIB, BOS

 

GERMAN WINNER SHOW & INTRERNATIONALE AUSSTELLUNG 22/23 August 2015 Leipziger Messe

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁA PANI FRAU NATTERER 

- lokata II, ocena doskonała, Res.- Anw.Dt.Ch.VDH, Res.CAC

23 August 2015

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN HERR GULLIX

- lokata II, ocena doskonała, Res.- Anw.Dt.Ch.VDH, Res.CAC

 

INTERDOG BOHEMIA MPV- FCI MLADA BOLESŁAV 30.08.2015

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN JAROSLAV MATYAS

- lokata I, ocena doskonała, CAC, CACIB,Zwycięzca Rasy, BOB

 

UZYSKAŁA TYTUŁ INTERCHAMPIONA

 

 INTERNATIONAL DOGSHOW KOMAROM 10.10 2015

KLASA CHAMPIONÓW / SEDZIOWAŁ PAN ERODOTUS NEOFYTOU (CY)

- lokata I, ocena doskonała, CAC, Res.CACIB

 

INTERNATIONAL DOGSHOW KOMAROM 11.10.2015

KLASA CHAMPIONÓW / SĘDZIOWAŁ PAN KAMEN LITOV (BG)

- lokata II, ocena doskonała, Res.CAC, Res.CACIB

 


 


 

 GALAKTYKA VEKTRA RADOSNA TAJGOLANDIA

XXXIV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH OPOLE, 25-26.04.2015

KLASA SZCZENIĄT / SĘDZIOWAŁ PAN ANDRZEJ KOT (PL)

- lokata I, ocena Wybitnie Obiecująca, Najlepsze Szczenię w rasie

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH "PRESTIGE" LESZNO, 30-31.05.2015

KLASA SZCZENIĄT / SĘDZIOWAŁ PAN PETR REHANEK (CZ)

- lokata I,ocena Wybitnie Obiecująca, Najlepsze Szczenię w rasie

 

VIII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH LUBIN 19.07.2015

KLASA MŁODZIEŻY / SĘDZIOWAŁ PAN SEBASTIAN HARNIK (PL)

- lokata I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

 

I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH CZĘSTOCHOWA, 25-26.07.2015

KLASA MŁODZIEŻY / SĘDZIOWAŁA PANI ANNA KOCHAN (PL)

- lokata I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior

 

II KRAJOWA WYSTAWA PSÓW 2.GRUPY FCI 1.08.2015 CHOJNICE

KLASA MŁODZIEŻY / SĘDZIOWAŁA PANI MARIA BRUSKA (PL)

- lokata I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

Zwycięzca Rasy, BOB

UKOŃCZYŁA MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

 

XXXVIII KASZUBSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 2.08.2015 CHOJNICE

KLASA MŁODZIEŻY / SĘDZIOWAŁA PANI LIDIA PASTUSZAK (PL)

- lokata I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

Zwycięzca Rasy, BOB

 

INTERNATIONAL DOGSHOW KOMAROM 10.10.2015

KLASA MŁODZIEŻY / SĘDZIOWAŁ PAN ERUDOTUS NEOFYTOU (CY)

- lokata IV, ocena doskonała

 

INTERNATIONAL DOGSHOW KOMATOM 11.10.2015

KLASA MŁODZIEZY, SĘDZIOWAŁ PAN KAMEN LITOV (BG)

- lokata III, ocena doskonała

 

59 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (CWC) ŚWIEBODZICE 06.12.2015

KLASA MŁODZIEZY / SĘDZIOWAŁ PAN BOGUSŁAW CHMIEL (PL)

- lokata I, ocena doskonala, Zwycięzca Mlodziezy, Najlepszy Junior

Zwycięzca Płci Przeciwnej, BOS

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Data
Wystawa Sędzia Klasa Ocena Medal
25.04.2010 Międzynarodowa
Opole
Magdalena Kozłowska
Polska
Młodzieży Bardzo dobra III  
06.06.2010 Międzynarodowe
Leszno
Michel Drenan
Irlandia
Młodzieży Doskonała II
medal srebrny
 
27.06.2010 Krajowa
Nowa Ruda
Andrzej Szutkiewicz
Polska
Młodzieży Doskonała II
medal srebrny
25.07.2010 Krajowa
Będzin
Janusz Opara
Polska
Młodzieży Doskonała IV  
08.08.2010 Krajowa
Legnica
Andrzej Kot
Polska
Młodzieży Doskonała I
Zwyciezca Młodzieży
medal złoty
 
05.09.2010 Krajowa
Włocławek
Marek M
Bork-Grabkowski
Polska
Młodzieży Doskonała I
Zwyciezca Młodzieży
medal złoty
26.09.2010 Międzynarodowa
Wrocław
Hans Wiblishauser
Niemcy
Młodzieży Bardzo dobra II  
05.12.2010 Krajowa
Nowa Ruda
Anna Kochan
Polska
Pośrednia Doskonała II
medal srebrny
12.01.2010 Walentynkowa
Bydgoszcz
Wanda Kotluk
Polska
Pośrednia Doskonała II
medal srebrny

 

2016-09-23 09:19:25