Aktualności

CAMEL ZOSTAŁ TATUSIEM !!!

W nocy 8.07.2013 r. w hodowli Valuer na świat przyszły szczenięta! (dwa pieski i dziewięć suczek) .Rodzicami maluchów zostali:  Camel Uśmiech Wandala Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. i Diva Cavis Leonis Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Mamusi i maluchom życzymy dużo zdrowia !! Edytce i Radkowi dużo cierpliwości i wytrwania w odchowaniu licznej gromadki ! Szczenięta można rezerwować pod numerem telefonu: +48 604 420 905 lub 604 143 504 Wolne są jeszcze suczki i jeden piesek !!!

 

...więcej

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Opolu

28.04.2013r - na dzisiejszej wystawie Aura w wieku dziesięciu miesięcy w pięknym stylu ukończyła Młodzieżowy Championat Polski uzyskując ocenę doskonałą, lokatę I, Najlepszy Junior, Zwycięzca Mlodzieży !!!

Camel w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą, lokatę II.

Sędziował Pan Andrzej Kazimierski.

...więcej

Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu

 07.04.2013 - byliśmy na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Zabrzu. Wróciliśmy do domu mokrzy, zabłoceni ale ze zwycięstwem .Camel otrzymał  ocenę doskonałą, lokatę I, CWC, Tytuł Zwycięzcy. Ukończył Championat Polski z czego się bardzo cieszymy. Aura drugi raz startowała w klasie młodzieży.Otrzymała ocenę doskonałą, lokatę I, Tytuł Najlepszy Junior i Zwycięzca Młodzieży.Jesteśmy dumni z naszych piesków !!

...więcej

  1  2  3  4  5  6